06 Kasım 2015

Teka Yedek Parça Sorunu!

Mutfakta, Teka'nın ankastre ürünlerini tercih ettik. Mayıs 2015 tarihinde montajı yapılan ürünlerden buzdolabının rayları sorunlu çıktı. Bu tarihte servisin verdiği sipariş sonucu aradan geçen 4 ay gibi bir süre sonucunda, eylül ayında servisi arayıp sorduğumuzda, İstanbul'da yedek parça stoğunun olmadığı yurt dışından çok geç geldiği beyan edildi.

Eylül ayının sonunda, servis değişim yapmaya geldiğinde, eksik sipariş verildiği ve yeniden sipariş verileceğini parça geliş süresi belirsiz. Bu arada Mayıs 2015 montajı yapılan bulaşık makinesi deterjanı almamaya başladı, eylül sonu verilen yedek parça siparişi için yetkili servis geliş süresi tahmin edemiyor 4 ay bulaşıkları elde yıkayacakmışım.

Ayse 957 Okunma

Cevaplar

 • Ayse 05 Ocak 2016

  Merhabalar... Bulaşık makinemi merak eden olursa hala gelmedi, şaka yapmıyorlarmış ciddi ciddi elde yıkamaya alıştım. Aradan haftalar, aylar geçti. Makine serviste 40 gün 40 gece sanırım test edilecek. Bu arada bir müşteri hizmetleri var. Klasik sinirleri alınmış, efendim biz size gün içerisinde döneceğiz, mutlaka çözülecek replikleri ezberlenmiş ama merak etmeyin size geri dönmüyorlar... .Değilmi mt Melek hanım, zeynep hanım... Sosyal medyada merak etmeyin reklamınızı yapacağım. Bir ürün alırken ilk olarak referans arkadaşlardan, eşten, dosttan alınır sonrada "şikayetim var" a bakılarak karar verilir. İyi çalışmalar size.

 • Ayse 22 Aralık 2015

  Merhaba... Bulaşık makinesi kapak değişimi nihayetinde yapıldı ve serviste olan makinenin montajı yapıldı. Bulaşık makinesi bir kez normal yıkama yaptı, şu an deterjan kapağı açılmıyor ve deterjanı makine alamıyor. Müşteri hizmetleriyle makinenin iadesi ile ilgili görüştüm. Servis gelip tekrar bakacakmış... .Mış, miş, muş... . Kurumsal firma olduğunu düşündüğüm Teka bu yaklaşımı ile prestijini kaybetti. İlk en iyi ankastre markasıyla bir yolculuğa başlanılır ama devam edilirmi? Artık tartışılmaz Teka bu yolculuğa devam edemedi. Ürününüzü iade alır mısınız lütfen... .

 • Ayse 09 Aralık 2015

  Yeniden Merhaba demek istiyorum, sorunumu gideremediniz. Bulaşık makinemin sorununu geçici çözdünüz. Sonrasında bulaşıkları yıkamamaya devam eden makineyi servis teste aldı. Makinenin deterjan kapağı değişeceğine karar verilmiş. İstanbul'dan talep edilen yedek parçanın ne zaman geleceği belirsizmiş. Bulaşık makinesinin değişimini ısrarla talep ediyorum. Yeteri kadar mağdur olduğumu düşünüyorum. Bu kadar ciddiyetsiz bir firma olmadığınızı, kurumsal olduğunuzu düşünerek, acil sorunumun giderilmesini talep ediyorum...

 • Teka Temsilcisi12 Kasım 2015

  Tüketicimize ulaşıldı. Konu ile ilgili görüşüldü. İlgili servis yönlendirildi. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön