23 Haziran 2016

Teka Yağ Akıtıyor Ve Değişim Yapılmıyor!

Teka set 6'yı aldık. Davlumbaz aldığımız ilk günden beri sol alt köşeden yağ akıtıyor. Ürünü aldığımız yere durumu bildirdik. Bize servisle iletişime geçmemiz söylendi. Servis geldi davlumbazın çekişine baktı çekişte bir sorun yok dedi bir de üstüne güzelce servis ücreti aldı gitti. Aradan zaman geçti durumu Teka bölge müdürlüğüne ilettik. Yeniden servis geldi yeniden çekiş kontrol edildi, her yemek yapımında davlumbazı kullanın yoksa yağ birikir akıtma yapar dedi gitti.

Aradan zaman geçti şu an ürün sağdan da akıtma yapmaya başladı. Sandalye yardımıyla ürünün içine baktım hem sağda hem solda delik var. Durumu 444'lü numaraya ilettim, teknik müdürleri beyefendi "modeli öyle" ürünü iyi temizlesinler dedi. Filtreyi sürekli temizliyoruz zaten ürünün altı kablo dolu siz delik ürünü değiştirmeyeceksiniz diye elektrik mi çarpsın? Annem K**** aldı hiçbir sorun yok. Mahkemede görüşürüz Teka!

Fatih 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Teka Temsilcisi23 Haziran 2016

    Sayın Tüketicimiz; Çağrı merkezimizi aradığınızda size konu ile ilgili olarak açıklama yapıldı. Ürünün içerisinde yağ ile çalışan bir parça yoktur. Damlayan yağ ocakta pişirilen yemeklerden çıkan yağ buharının yoğunlaşması ile oluşur. Ayrıca ürünlerin yapıları gereği mutlaka bir yerlerinde boşluklar vardır. Bu olayın olmaması için ürünün sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Eğer detaylı temizlik istesinirse servis bunu ücreti karşılığı yapabilir. Üründe bir arıza veya imalat hatası yoktur. Bu tamamen kullanım alışkanlığı ile ilgili bir durumdur. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön