04 Şubat 2016

Teka Ürünü Evimi Kokutuyor!

Teka Mutfaktan lavabo satın aldım! Lavabonun evime takıldığı gün lekeli olduğunu ve koku yaptığını fark ettim. Hemen satın aldığım bölge satış bayiini aradım. Bayii Teka Genel Merkeze başvurmam gerektiğini söyledi. Vakit geçirmeden Teka Merkeze başvurdum. Beni sürekli oyaladılar. Evime servis gönderip fotoğraf çektirdiler, ürünün özelliklerini istediler, beklememi söylediler ama bu arada 3 ay geçti. Teka'nın bana bu 3 ay içinde verdiği cevap çok komikti! Hatalı olduğunu kendilerinin de fark ettiği ürün için "yurt dışından cevap bekliyoruz" dediler. Teka basit bir lavabo değiştirmek için bile yurt dışından cevap bekliyor. Sonuç olarak Teka'dan aldığım ürün evimde koku yapıyor! Evim Teka sebebiyle kokuyor, ama Teka çalışanları bunu seyrediyor! Üstelik 4 aydır haftanın her günü aramama rağmen en ufak bir çözüm önerisi getirmediler! Evime bir daha asla Teka ürünü almam.

Yuksel 2.868 Okunma

Cevaplar

  • Yuksel 05 Şubat 2016

    Teka'nın verdiği telefon numarasından Şaban Beyi aradık... Şaban beyi yapabileceğimiz bir şey yok diyor! Peki soruyorum... Bu telefon numarasını buraya ne diye veriyorsunuz? Dalga geçmek için mi?

  • Yuksel 05 Şubat 2016

    Sevgili Teka... . Ben zaten şirketinizle görüşüyorum! o numaradan kiminle neden görüşeyim? Cevap verdik demek için cevap vermeyin!

  • Teka Temsilcisi04 Şubat 2016

    Sayın Tüketicimiz; Evye ile ilgili problemleriniz için 0212 274 61 04 nolu telefon ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön