Teka Servis Sorunu Hakkında!

Seyfettin B. |

Teka ismine güvenerek ankastre set aldım, kurulumu yapıldı ve ertesi gün annem ocağı yakmaya çalıştı, fakat ocak yanmadı, servisi aradık gelip gaz ayarı yaptı, birde benden bonus olarak 55 lira talep etti. Sen Teka olarak fabrika çıkışı cihaza gaz ayarı yapamıyorsan diyecek bir şey yok!

Etiketler :

Gaz-Elektrik Bağlantı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  09:40

  Sayın Tüketicimiz;
  Ürünlerde tüm montaj ve ayarlama hizmeti tek sefer için ücretsizdir. Tüketiciler servis çağırmadan önce ürünlerin montaj ve çalışması için gerekli olan elektrik, temiz/pis su, doğalgaz gibi tüm işlemlerin hazır olması gerekmektedir. Bu şartlardan eksik durumun olması halinde tekrar gelişte işlemler ücretli yapılır.
  Fabrika çıkışlarında standartlara uygun olarak ürünlerde tüm testler yapılmaktadır. Ancak kullanım yerine göre montaj anında tekrar ayar yapılması gerekebilmektedir. Yukarıdaki şartlardan eksiklik olması durumunda ilk çalıştırmaya yönelik olarak tekrar verilen hizmetler ücretlidir.

  Bu aşamadan sonra üründen kaynaklanan her türlü hatada yapılacak işlemler Garanti süresince ücretsiz yapılacaktır.

  Saygılarımızla;

 • Seyfettin B.
  25 Kasım
  10:56

  Bana ulaşan bilgi set takıldığında gaz yoktu ve fabrika çıkışı olan bir malzemenin ayarını yapmak için servis ücreti alacağız dediler

 • 21 Ekim
  16:53

  Tüketicimize ulaşıldı. Konu hakkında gereken bilgi verildi.
  Saygılarımızla;