Teka Hs 625 Fırını a+ Diye Sattılar A Sınıfı Çıktı!

Ahmet C. |

2 ay önce Teka ankastre'den set 6 içerisinde olan hs 625 fırını satın aldım. Satın alırken bu fırının diğerlerinden farkı a+ olması dediler. Evime gelip kurulduğunda fırının A sınıfı olduğu gördüm ve firmadan açıklama istedim. 2-3 hafta sonra Ankara bölge bayisinde Hülya hanım bütün hs 625' lerin A sınıfı olduğunu hata ettiklerini söyledi. Böyle bir hatayı nasıl olur da bana kadar kimse fark etmeden, inanamıyorum dedim. İnternet sitelerinde ve satış ofislerinde hala a+ olarak satışta olduğunu söyledim. Değiştireceklerini söylediler. 2 ay geçmesine rağmen değişiklik yapmadılar, ya beni kandırdıklarını ya da diğer tüm müşterilerini kandırmaya devam ettiklerini düşünüyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  18 Aralık
  11:43

  İnternet sitesini şikayetim üzerine değiştirmişler, sikayetvar sitesine teşekkür ediyorum.

 • Ahmet C.
  17 Aralık
  16:30

  Beni aramadıklarına emin olduğum halde 16:28 de aradım çağrı merkezlerini yine her zamanki gibi bol müzik dinlettiler ama bir yetkili ile görüşemedim.

 • 17 Aralık
  16:09

  Sayın Tüketicimiz
  17./12 /2015…. Tarihinde saat …16:09 da müşteri hizmetlerimiz tarafından şikayetiniz ile ilgili sizi aradık. Ancak ulaşamadık. Sorununuzun çözümü için 444 83 52 (Teka Çağrı Merkezi) telefonumuzu arayınız.
  Saygılarımızla;