20 Eylül 2013

Teka Garantisi Devam Eden Ürün İçin Ücret İstiyor!

Teka ürünlerinin kalitesine ve servis ağına güvenerek mutfağım için üçlü set ve evye takımı aldım. Üçlü ankastre set gelen servis tarafından montajı yapılarak, gerekli ayarları yapıldığı söylenerek teslimi yapıldı. Kullanım aşamasında ankastre ocağın özellikle büyük gözün fazla yandığı meydana çıktı.

Aynı zamanda bu ocağın döküm ayaklarında bulunan plastik ayaklarda dökülmeye başladı. Bunun üzerine montajı yapan servisi aradığımda , garantisi devam eden ürünler için aradan zaman geçtiği için servis ücreti talep edebileceklerini, plastik ayakların ise tanesi 3 TL'ye satıldığını beyan etti. Garanti kapsamı içinde olan bir ürün için, böyle büyük bir firma nasıl para talep eder ve isimlerini kötüler.

Cemalettin 938 Okunma

Cevaplar

  • Teka Temsilcisi12 Haziran 2014

    ÜRÜNLERİMİZİN KALİTESİ TSE İLE BELGELENMİŞTİR.,OCAK IZGARA ALTI CONTALARI ISIYA DAYANIKLI MADDEDEN ÜRETİLDİĞİNDEN, FARKLI BİR MÜDAHALE OLMADAN HASAR GÖRMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

  • Cemalettin 12 Haziran 2014

    ZATEN BU GİBİ DURUMLARDA HEP NEDENSE KULLANICI HATALI. FİRMALAR NEDENSE BU KONULARDA KENDİLERİNE HİÇ TOZ KONDURMAZLAR. EĞER KULANDIĞINIZ MALZEMELER FARKLI KİMYASALLARLA VE TEMİZLİK ESNASINDA TAHRİŞ OLUYORSA DEMEK Kİ ÇOKTA KALİTELİ DEĞİL. DEMEK Kİ NE YAPACAKSINIZ ARGE ÇALIŞMASI SONUCUNDA DAHA KALİTELİ MALZEMEDEN BU ÜRÜNLERİ YAPACAKSINIZ. BİR DE ÜÇ KURUŞLUK MALZEMEYİ 4 LİRA (BİR OCAKTA TOPLAM 16 ADET CONTA VAR. 16X4=64 TL)GİBİ BİR FİYATA TÜKETİCİYE SATMAYACAKSIN. ORİJİNALI İLE SONRADAN TAKILAN CONTANIN YÜKSEKLİĞİ FARKLI OLDUĞUNDAN MECBUREN HEPSİNİ DEĞİŞTİRMEK ZORUNDASINIZ. KULLANILAN MALZEMENİN KALİTESİZLİĞİNDEN NE KADAR DİKKATİ KULLANIRSANIZ KULLANIN HEMEN DEFORME OLUYOR.

  • Teka Temsilcisi12 Haziran 2014

    OCAK IZGARA ALTI CONTALARI, ÜRÜNDEN DEĞİL KULLANIMDAN KAYNAKLI (FARKLI KİMYASALLA TAHRİŞ OLMASI, TEMİZLERKEN TAHRİŞ OLMASI VB.) YERİNDEN KOPABİLİR VEYA DEFORME OLABİLİR. BU CONTALAR ÜCRETLİ OLARAK TEMİN EDİLEBİLİR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön