26 Nisan 2013

Teka Fırının Kalitesi!

Teka Ankastrede çok iddialı bir firma. Ancak dereyi geçip çayda boğuluyorlar. Fırın üstü ankastre ocaklarının tencere konan sacayakları döküm ve altlarında minicik dörder adet lastik pabuç monteli. Zamanla ısı nedeniyle leblebi gibi dökülüyorlar. Servis gelip yenilerini silikon kullanarak yerlerine yapıştırıyor ama iki üç ay sonra onlar da dökülüyor. Servis yetkilisi çare bulacaklarını söyledi ancak henüz yeni bir duyum almış değilim.

Bir de ocak çakmakları hep birlikte çakmaya bir başlıyorlar, sigortadan elektriği kesmek mecburiyetinde kalıyoruz. Servis, düğme deliklerinden içeriye rutubet kaçmıştır, sac kurutma makinesi ile kurutun geçer diyor ama, geçende bütün günü elektrik kesik geçirdik.

Osman 1.349 Okunma

Cevaplar

 • Teka Temsilcisi31 Temmuz 2014

  IZGARA ALTI CONTASI ÜCRETLİDİR.

 • Osman 31 Temmuz 2014

  Dereyi geçip çayda boğulma olarak nitelenebilecek böyle bir tutum içinde olan firmaya ancak;bu kadar emeği, mimicik bir sorunu bile çözemeyerek çöpe atmalarına ancak "esef" edebilirim!

 • Osman 31 Temmuz 2014

  TEKA oldukça geç cevap verdiği bu gerçekten çok küçük ama kullanıcıyı bezdiren sorunun çözümünü bul(ama)mayacağı anlamına gelen yanıtına ne yazık ki,teşekkür etmeyeceğim.Çünkü cevap geldiğinde ben malını çoktan elden çıkarmış ve böylece sorunu kendim kökten halletmiştim.

 • Teka Temsilcisi12 Haziran 2014

  ÜRÜNLERİMİZDE KULLANIMDAN KAYNAKLI SORUNLARIN GİDERİLMESİ ÜCRETLİDİR. OCAK IZGARA ALTI CONTALARI ÖZEL OLARAK YAPILMIŞ VE ISIYA DAYANIKLI VE TSE YE UYGUNDUR. ANCAK IZGARANIN TEMİZLİĞİ ESNASINDA FAKLI KİMSALLARIN KULLANILMASI VEYA FARKLI MALZEMELERLE SİLİNMESİ ESNASINDA BU CONTALARA ZARAR VERİLMEKTEDİR. O NEDENLE CONTA DEĞİŞİMİ ÜCRETLİDİR.

 • Osman 24 Mayıs 2013

  Yukarıda yazdıklarım geçen gün teyid edildi şöyle ki;e-netten yolladığım şikâyet üzerine bir hafta sonra gelen servis,zaten susumuş olan çakmakların içine sprey sıkarak,olur böyle vakalar kabilinden bir şeyler söyleyip 25 TL servis ücretini aldı gitti.Gelmişken şu düşen lastik pabuçları da yapıverseniz dediğimde ise,yanlarında yedek bulunmadığını onun için de ayrıca servis istemem gerektiğini söyledi.Bahse konu pabuçlar beş mm çapında minik lastikler.Ne güzel tezgah kurmuşlar değil mi? Bir daha Teka'nın Silverline ya da Mekappa gibi ürünlerinin yanından mı geçerim.Allah yazdı ise bozsun.

 • Osman 18 Mayıs 2013

  Artık çakmakların çak,çak,çak,çak..... sesleri kulağımıza müzik gibi gelmeye başladı.Hani ilgilenip arızayı giderseler (asla öyle bir şey yapmazlar biliyorum) alıştığımız bu sesi kulağımız arayacak. Ne diyelim sebep olanların da bu Çin işkencesine benzer olaylarla hayatları geçer inşallah!

 • Osman 07 Mayıs 2013

  26 Nisan tarihli şikâyetlerim aynen devam ediyor yani,sacayak altlarındaki minik lastik pabuçlar yapıştıkları yerlerden dökülmeye,ocak gözlerinden birindeki arıza nedeniyle de o gözü kullanılmaya kalktığımızda tüm ocak çakmakları aynı anda çakmaya devam ediyorlar.Bu arada garanti süresi dolduğu için artık bu arızalara bedelsiz müdahale de etmiyorlar.Yurdumun ileri sanayi böylece para kazanmaya,tüketicisi olan bizim gibiler ise bu sitede içini dökerek rahatlamaya devam ediyor.Avrupa Birliğine aday olduğumuzu mu söylediniz? Güldürmeyin allah aşkına!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön