Tek Elektrik Yüksek Fatura.

Selçuk A. |

Faturalar yüksek geldiği için sayaç endekslerini görmek istediğimi belirttim. E maille birkaç gün sonra gönderdiler 30.9.2016' da okunan son endeks 4.088.31 iken 10.10.2016 'da ki sayaç son endeksi 4.002.68 Yani kafalarına göre fatura göndermişler.

40 gün sonra dahi o değere ulaşamamışken, yüksek faturaları ödeyen ben firmayı aradım. Müşteri hizmetlerinden bir bayan ilgileneceğini ve arayacağını söylediği halde bir dönüş yok. Hoş firmayıda ne zaman arasam sıradaki 8. kişiden aşağıya düşemedim bir türlü ve görüşmede sağlayamadım.

Etiketler :

Fiyat Ücretlendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  09:44

  Merhaba Selçuk Bey,

  Öncelikle fatura itirazınız için tarafınıza dönüş yapılmış ve sayacınız ile kontrol yapmanız gerektiği iletilmiş ve size detaylı bilgi aktarılmıştır. Fatura itirazı için size cevap geç olmadan yapılmıştır. 13 ekimde itirazınız yapılmış ve 17 ekimde size dönüş sağlanarak endeks bildiriminiz yapılmıştır.
  Sayaç okumanız bağlı bulunduğunuz dağıtım tarafından yapılmaktadır. Firmamızın sayaç okuma yetkisi yoktur. Bizim gibi hiç bir özel tedarikçi firmaların sayaç okuma yetkisi yoktur. Bu neden ile dağıtımdan firmamıza bildirilen tüketimlere itirazınız halen var ise sayaç kontrolü yaptığınız taktirde sayacınız ilerde ise lütfen endeks tüketimleriniz ile bağlı bulunduğunuz dağıtıma başvurunuz.
  Ayrıca türkiye kanalına hizmet verdiğimizden ve özellikle fatura kesim günlerinden yoğunluktan kaynaklı firmamıza ulaşmakta zorluk çekmiş olabilirsiniz. Bu durumda firmamıza ulaşamayan her aboneyi geri arayarak destek oluyoruz.
  Daha detaylı bilgi için satış destek hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.08502222835.

  İyi günler dileriz.