Tek Elektirik Zorla Sözleşme İmzalattılar.

Fatma K. |

Kapıma gelen Ö**** G**** isimli şahıs: ''Elektrikten geliyorum, size indirim yapacağım. '' dedi. Elektrik denilince akla farklı farklı Elektrik Dağıtım şirketleri olduğu gelmiyor. Ben şu firmadan geliyorum, indirim hakkınız var, isterseniz şöyle böyle denmiyor. Ben daha önceden Enerjisa ile sözleşme imzalamıştım, bunu da o şahsa söyleyerek sözleşmemi de gösterdim. ''Onlar sizi yanıltmış bu sözleşme geçerli bile değil'' diyerek kapı önünde insanın üzerinde psikolojik bir baskı kuruyorlar.

Size danışmadan kaşla göz arasında kendi sözleşmelerini doldurup hemen şuraya bir imza alayım diyorlar. İmzaladığım günün akşamı eşim onlara ulaşarak sözleşmeyi tekrar vermelerini istedi. 1 ay sonra mesaj geldi. Meğerse bu şahıslar o günün akşamında bilgileri sisteme giriyorlarmış. Bize böyle bir şey söylemediler. Ben bu sözleşmenin feshini talep ediyorum.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 08 Şubat
    17:08

    Merhaba Fatma Hanım,

    Firmamız bayi ağı ile satış gerçekleştiren bir yapı ile çalışmaktadır. Bayi tarafından gelen saha satış danışmanların size zorla imza attıklarını mı iletiyorsunuz eğer böyle ise bu önemli bir konudur firmamız için. Firmamızı arayarak böyle bir şikayette bulundunuz mu? Sizin izniniz olmadan size zorla sözleşme imzalatıldı ise lütfen firmamız ile iletişim kurunuz. Ayrıca Sistemde kayıtlı bulunan aktif bir üyeliğiniz bulunmamaktadır. İletişim numaramız 08502222835.

    İyi günler dileriz.