16 Eylül 2013

Tek Çekirdek İşlemcili Samsung Telefonu Çift Çekirdekli Diye Sattı!

12.09.2013 tarihinde Adana Real AVM'deki Samsung bayinizden standta yazılan özelliklere bakıp beğenerek Samsung GT-S6810 FAME cep telefonunu çift çekirdek işlemcili diye aldım. Alırken satıcı da ürünün dual core(çit çekirdek) 1 ghz olduğunu söyledi. Resmi sitenizden teknik özelliklerine bakmak için girdiğimde , ürünün tek işlemci 1 ghz olduğunu gördüm.

13.09.2013 tarihinde bayinize gidip ürünün tek işlemcili olduğunu belirttim. Satıcınız hala ürünün çift işlemcili olduğunu iddia ediyordu. Siteye baktıktan sonra, tek işlemcili olduğunu anladı ve ürünü kullanmam konusunda ikna etmeye çalıştı. Ürünün iadesini kabul etmedi , yalnızca değişim kabul etti. Paramın iadesini istiyorum. İşte foto!

Ünsal 183 Okunma

Cevaplar

 • Ünsal 22 Eylül 2013

  Hala bir çözüm üretilmedi. Yarın sabah ilk işim yasal olarak hakkıma aramak olacak. Teşekkür ediyorum samsung firması!

 • Ünsal 22 Eylül 2013

  Arayıp bilgi aldılar ama hala bir çözüm yok. Sabah ilk işim tüketici haklarına başvurmak olacak. Teşekkür ederim samsung firması!

 • Samsung Mobile Temsilcisi20 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Ünsal 19 Eylül 2013

  13.09.2013 tarihinde çağrı merkesinizi de aradım görüştüğüm kişi(Evrim hanım) de beni ikna etmeye çalıştı. İnanın ürünün tek çekirdek olduğunu bilsem yemin ediyorum bu ürünü asla almazdım. Benim için kötü bir deneyim oldu. Sonuçta dışarda da satılıyor ürün kaçak olur ve imei sorunu yaşarım diye güvenemedim ve bu yüzden resmi bayiini tercih ettim. Bu olay çevremi de etkileyecek. ilerde olur ya herhangi bir samsung ürünü aldığımda servis ve yaşadığım sorunu göz önüne alarak 2 defa düşüneceğim.

 • Samsung Mobile Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön