13 Şubat 2013

Tefal Yetkili Sevis Tencereleri Çizmiş Şimdi Değişim Yapılmıyor!

Set olarak almış olduğum üründe çizikler meydana gelince yetkili servise verdim. Tam 40 gün sonra farklı bir ürünle değişim yapılarak teslim edildi. Ancak set dahilindeki tavada bir sorun olmadığı için vermemiştim ve yetkili serviste herhangi bir bilgilendirme yapmadı.


Setim bozuldu.Yeni almış olduğum ürünlerin kapaklarındaki sıkıntıdan dolayı tekrar yetkili servise Verdiği cevap oldukça yersizdi. 'Bu ürünlerin kapakları bu şekilde'. 2 gün sonra tencerenin kapaklarının yapıldığını söyleyince teslim almaya gittim. Ancak tencerelerin çizilmiş olduğunu gördüm müşteri hizmetleriyle görüştüm. Tekrar gönderdim ama sonuç yok. Hakem heyetine başvuru yapacağım.

Batuhan 185 Okunma

Cevaplar

 • Batuhan07 Kasım 2013

  Tüm beklemelerim sonuç verdi. Hakem heyeti beni haklı buldu. Ve para iadesi yapıldı. Tefalden bir dahada alışveriş yapmayacağım. Bu tarz sıkıntı yaşayan arkadaşlarda lütfen hakkınızı sonuna kadar arayın. Muhakkak sonuç alırsınız.

 • Tefal Temsilcisi25 Ekim 2013

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Konya Kuzey Teknik yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre, Tefal Tava ve Tencere ürününüzde üretimsel bir arıza olmadığı tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüz ile ilgili firmamız tarafından herhangi bir işlem uygulanamamaktadır. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Batuhan24 Ekim 2013

  Yapılan tüm görüşmelerin olumsuz sonuçlanması sonucu hakem heyetine başvuruda bulunduğu mu daha önce belirtmiştim. Aylarca beklemem gerekmiş olsa da sonuç olarak hakem heyeti tarafımı haklı buldu ve para iadesine karar verdi. Süreci buradan paylaşmaya devam edeceğim.

 • Tefal Temsilcisi05 Haziran 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından farklı bir yanıt verilememektedir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Batuhan03 Haziran 2013

  Tüm görüşmelere rağmen herhangi bir sonuç alınamamış tefal yetkilileri her zamanki gibi müşteriyi mağdur etmiş ve sadece satış öncesi hizmet verdiklerini birkez daha göstermişlerdir. Hakem heyetine gerekli başvuruyu yaptım. Sonucuda buradan paylaşacağım.

 • Tefal Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Batuhan19 Mart 2013

  Heyete gerekli başvurumu yaptım. Beklemedeyim sonucu buradan paylaşacağım

 • Batuhan14 Şubat 2013

  Yapılan görüşme sonuç odaklı değil. Karşılaşılan sorunlarla ilgili yetkili servis gösteriliyor ancak zaten benim sorunum yetkili servisten kaynakalnıyor. Arızasını gidersin diye bıraktıgımız ürünleri çiziyor. Sonrada iadesi için götürdüğümüz ve buna karar veren kişi yine aynı yetkili servis. Hiç kendisini suçlu bulurmu? Tefal bu şekilde çok müşteri kaybeder. Bugun gun içerisinde hakem heyetine gerekli başvuru yapacağım. Sonuçlarıda buradan paylaşacağım.

 • Tefal Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize servisimizden bilgi alınarak prosedürler gereğince bilgilendirme yapılmıştır. Ancak kendisine ilettiğimiz bilgi dışında farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön