17 Nisan 2013
Yorum Yap
#1748342

Tefal Yedek Parça Üretimi!

Küçük ev aletlerinin tamamınına yakını(blender, narenciye sıkacağı, ütü, düdüklü tencere v. c) Tefal marka aldık. Bir ay önce blender arıza yaptı. Servise götürdüğümüz ürünün rengi turuncu iken servisten parça yeşil geldi. Defalarca itiraz etmemize rağmen tefalden gelen yanıt "renk garantimiz yoktur"oldu. Siz kendi evinizde altı farklı üstü farklı renk ürün kullanırmısınız diye sorduğumuzda yapılacak birşey yok bu şekilde alıcaksınız denildi. Madem ki turuncu rengi yok ürünün tamamını yeşil verin cevabımıza da olumsuz yanıt verildi.


Daha da kötüsü eğer bu şekilde malzemeyi alırsak sizi şikayet edeceğiz diye söylediğimizde istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz cevabı ile daha da şoke olduk.

Mehmet 530 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz,   Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.   Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.   Belirtmek isteriz ki, tüm yedek parçalarımız yurtdışından ithal edilmektedir. Başka bir deyişle yedek parçalarımızın Türkiye'de üretimi yoktur ve yetkili teknik servislerimizde orjinal parça değişimleri yapılmaktadır. Yedek parçalarımız fabrikamızdan tek renk ve seri halinde çıkabilmektedir. Orjinaldir ve rengi turuncu olan bir önce ki yedek parçanız ile aynı kalitededir. Firmamız, Tüketici kanunları'na ve Sanayi Bakanlığı kurallarına göre yedek parça bulundurmak zorundadır ancak renk olarak herhangi bir taahhütümüz bulunmamaktadır. Aynı görevi gören ve ürününüze uyumlu olan bir diğer yedek parça onarım esnasında kullanılabilmektedir.   Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.   Saygılarımızla,   Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler