09 Nisan 2013 #1733464

Tefal Yedek Parça Sorunu!

3 yıl önce ,Tefal express inox su ısıtıcısını aldım. Su ısıtıcısı su seviyesinden su akıtmaya başladı. Yetkili servis olan ,İstanbul Vatan teknik servisine ürünü götürdük. Servis ,cihazın onarımı yok, 100 tl ödeme karşılığı yenisiyle değişim olacağı söylendi.( ilgili kesilen servis makbuz no: 0004192) Piyasada yenisi 115, 120 tl olan ürün için nasıl oluyorda 100 tl isteniyor.


İlgili ürünün , Bilim Sanayi Teknik Bakanlığının 7 yıl yedek parça bulundurma mecburiyeti olduğunu , eğer yedek parçası yoksa neden satışa sunulduğunu , tüm haklarımı T.C. Bilim ve Teknoloji Bakanlığı ile Tüketici sorunları hakem heyetine müracaatla hakkımı arayacağımı beyan ediyorum.

Hakkı 165 Okunma

Cevaplar

 • Tefal Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından farklı bir yanıt verilememektedir Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr .

 • Hakkı06 Temmuz 2013

  ben bu cıhazımın onarılmasını istiyorum.ve onarılana kadar Bilim Sanayi Teknik Bakanlığına vemiş olduğum dilekçenin cevabı bekliyorum .cevaba göre fatih kaymakamlığ tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

 • Tefal Temsilcisi05 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimiz, Yukarıda belirtmiş olduğunuz konu hakkında devam eden bir probleminiz varsa tarafımıza bilgi iletmenizi önemle rica ederiz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Hakkı12 Nisan 2013

  ben bu cıhazımın onarılmasını istiyorum.ve onarılana kadar Bilim Sanayi Teknik Bakanlığı,fatih kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyetine şikayetim devam edecek.

 • Tefal Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.  Vatan Teknik yetkili teknik servisimizde ürününüz ile ilgili araştırma firmamız tarafından yapılmıştır. X ürünün yedek parçasının stoklarımızda olmaması ve değişmesi gereken ilgili parçanın maliyetinin yeni ürüne çok yakın olması sebebiyle siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti adına 100 TL ücret karşılığında 2 yıl garantili yeni bir ürün sunarak yardımcı olabiliyoruz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön