Tefal ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Türk Kahve Makinesi Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Tefal UNO Kahve Makinesinin Parçası 2 Aydır Gelmiyor

363
Beril
Beril 24 Mart 12:51

Yaklaşık 2 ay önce Tefal'in UNO ® filtre kahve makinesinin cam haznesini kırdım. Haftada 2 kere Tefal'i ve yetkili servisini aradım fakat her seferinde 3 haftaya gelecek dendi. Tefal'in müşteri hizmetlerini aradığımda da yardımcı olmayıp direk teknik servise yönlendirdiler. Geçen hafta aradığımda ise şikayet için aramıştım ve herhangi bir mağazadan ürün bozup vermelerini istedim, onu da kabul etmediler ama 3 gün önce arayıp siparişi kargolayacaklarını ve ilgileneceklerini söyleyip Pazartesi'ye kadar benden zaman istediler. Eğer parça gelmezse her yere şikayet edeceğim. Gelirse de buraya tekrar yazarım.

Tefal Logo
Tefal24 Mart 12:52
Tefal Logo
Tefal24 Mart 14:03
Türk Kahve Makinesi Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
753
28 Aralık 2022

Tefal Kahve Makinesi Isıtmıyor

Filtre kahve makinesi aldım aldığından bu yana sorun var kahveyi tam kaynatmıyor. Ilık soğuğa yakın içiyoruz. Kahveden soğudum sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Biray oldu alalı. Güvenilir marka diye almıştık. Memnun değilim. Lütfen değişim istiyorum.

profile
169
01 Aralık 2022

Tefal Subito Mug Filtre Kahve Makinesi

Tefal subito muğ filtre kahve makinesi aldım. Kahvem sıcak olmuyor, soğuya yakın bir ısısı var. Normalde böyle mi oluyor, ben mi bir yerde hata yapıyorum. Netteki videolara baktım. Demlemede sıkıntı yok, aynısını yapıyorum. Kimse ısı ile ilgili yorum yapmamış.

profile
4.329
12 Eylül 2022

Tefal Ayıplı Mal Satışı

Media Markt'a kucak dolusu sitemlerimle söze başlamak istiyorum. Yaklaşık 2 ay önce Tefal marka robot elektrik süpürgesi ve filtre kahve makinesi aldım ve kullanmadan servise gitti. Servisin bana verdiği cevap; Tefal marka robot süpürge "kod8" hatası verip, elektrik kesintisi olduğunda kendisi çalış...

profile
3.880
06 Eylül 2022

Tefal Kaskolu Ürünlerimin Servis Sıkıntıları

Ankara kent park Media Markt'tan bir Tefal WMF filtre kahve makinesi ve robot süpürge aldım iki ürünüme de kasko yaptırdım kahve makinem iki kullanımdan sonra kapağının kırık olduğunu fark ettim servis için gönderdiklerinde kapağın eğri ve makinemin kır ve pas içinde geldiğindeyse tekrar Kentpark'a ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .