28 Şubat 2013

Tefal Tencerenin İçi Kabardı!

Tefal Kayseri Forum mağazasından almış olduğum tencerenin içinde noktalar halinde kabarmalar oldu. Biltek servis inceledi. Kullanım hatası dedi dairesel çizikler olduğunu söyledi dairesel çiziklerin yuvarlak olacağını noktalar halinde olmayacağını söyledim ama öyle gördüklerin ifade ettiler.

4444050 yi aradım B**hanımla görüştüm beklememi söyledi bir süre bekledim . Servisle görüşüp bana tencerenin darbe aldığını ifade etti ben kabul etmedim ama bana soran kim karar öyle çıkmış. Öyle gördüklerini istediğim yere şikayet edebileceğimi söyleyerek akıl verdiler.
Tefal gibi güvendiğim devamlı ürünlerini kullandığım firmanın durumu böyle değerlendirmesi tüketici olarak beni üzmüştür.

Suat 104 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi13 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından farklı bir işlem yapılamamaktadır. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Suat13 Mart 2013

    Tefal servis çizikle ilgili açıklama yapmıyor. Öyle gördüğünü söylüyor.kullanımdan dolayı oluşan çizikler sadece aynı yerde olmaz tencerenin her yerinde olurr.Metal bazı yerleri çizip bazı yerleri pas geçmezz.tencerede oluşan çizik için darbe almış denmez.

  • Tefal Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Kayseri Biltek Servis yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre, Tefal Tencere ürününüzde üretimsel bir arıza olmadığı kullanıma bağlı çizilme olduğu tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüzle ilgili üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından herhangi bir işlem uygulanamamaktadır. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön