06 Ocak 2014

Tefal Tencere Sapları Çok Ağır!

5'li döküm teflon tencere seti almıştım. Fakat 4 tanesinin sapları tek ve tava sapı olduğundan ocağın üzerinde durmuyor ve devriliyor. Bir tanesini eşim bu şekilde tek tarafa sapı ağır geldiği için ocağın üzerinden düşürmüş ve tencerenin bir tarafı eğrildi.


Annem patates kızartırken içinde kızgın yağla birlikte devrilmiş neredeyse yanıyormuş. Eğer yanık olsaydı tazminat davası açmayı düşünürdüm ama tencereleri kullanırken ocağı asla tam ortalayamıyorsunuz çünkü devriliyor. İade etmek istiyorum.

Perihan 237 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Tüketicimiz konu ile ilgili firmamızın Çağrı Merkezi departmanı ile irtibat kuracaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön