16 Şubat 2013

Tefal Tartı Tuzla Buz Oldu!

Tefal'den aldığımız Atlantis cam tartı modülü önce kilogramları yanlış ölçtü. Müşteri servisine götürdük, yeni ürünle değiştirdiler. Ürün değişti ancak garanti süresi yenilenmedi. Yeni ürün ise yaklaşık 3 ay sonra eşimin kilosunu ölçtükten hemen sonra tuz buz oldu. Allahtan eşime birşey olmadı.

Tabi ki Tefal ürünü değiştirmedi, garanti kapsamına sokmadı. Bana 75 TL karşılığında yeni ürün göndermeyi teklif etti. Bir daha Tefal mi? Kesinlikle olmaz. Piyasadaki 20 liralık ürünler hem müşteri hizmetleri hem de fiyat/performans kalitesiyle Tefal'den 100 kat daha iyidir. Alın paranız da sizin olsun, tartınız da. Eşimin ayağı bile kesilebilirdi!

Övünç 422 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz,   Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.   Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.   Groupe SEB ürünlerinin herhangi bir yedek parçasında teknik aksam arızası ve bu arızadan kaynaklanan bir şekil bozukluğu olduğu takdirde, arıza garanti kapsamına girmektedir. Harici olarak yedek parça kırılmaları son kullanıcıya aittir ve kırılmalar, çatlaklıklar, düşürülmeler garanti kapsamına girmemektedir. Bu bağlamda ürününüz, talep ettiğiniz takdirde teknik servisimizde ücret karşılığı onarım görecektir.   Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.   Saygılarımızla,   Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön