29 Ocak 2014 #2259867

Tefal Sürekli Aynı Problemi Yaşıyorum

Tefal EasyCord Ütüye sahibim. Aldığımdan bu yana sık sık buhar alt tabana değil sapına gelmekteydi. Kayseri Tefal yetkili servisi Biltek e garanti süresi içerisinde ve süresi bittikten sonra götürdüm, problem hiçbir zaman giderilemedi. En sonunda ütünün tabanını 90 TL’ye değiştiler, yine aynı şikayetim devam edince, bu defa 45 TL 'lik parça değişimi ile ütünün normal hale geleceği bildirildi. Tefal Müşteri hizmetlerine durumu yazılı olarak bildirdiğimde verilen cevap “yedek parça değişimi gerekmektedir ''şeklindeydi.
Dünya markası Tefal’e bu cevabı yakıştıramadım. Şu cevabı beklerdim; Ütüyü gönderin, inceleyelim, eski tabanı gönderin inceleyelim, değerlendirip sonucu size bildirelim.

Nurcan 373 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön