23 Ekim 2014

Tefal Su Akıtan Ütü

23.09.2014'te Tefal'den 990 TL vererek Pro Express Total gv8980 kazanlı ütü aldık. Aldığımız andan itibaren ilk çalışmada su akıtmaya başladı. Ütülediğimiz ilk giysi ıslanıyordu. Aldığımız Tefal mağazasına götürdüğümüzde teknik servise gönderileceğini ve bu sorunla değişimi yapılacağını söylediler.

Teknik servis ise bize kullanıcı hatası diyerek dönüş yaptı itiraz ettik. Bu sefer de bu model ütülerin su akıtacağını söylediler. Bunu başta satıcı da teknik servis de bilmiyordu. Yine itiraz edince de tüm modellerinde su akıtmasının normal olduğu söylendi. Arıza olduğunu kabul etmedikleri için geri almıyorlar. Paramızla rezil olduk. Bir daha asla Tefal'den alışveriş yapmam.

Anıl 3.188 Okunma

Cevaplar

 • Tefal Temsilcisi04 Kasım 2014

  Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Tüketicimiz devam eden bir sorunu olduğu takdirde firmamızın Çağrı Merkezi departmanı ile irtibat kuracaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Anıl29 Ekim 2014

  Bu kullandığımız ilk Tefal ütü değil. Bir önceki ütü 3 yılda sarı su akıtmaya başladı. Buhar performansı düştü. Teknik servisiniz yine her zamanki gibi sorunu kabul etmedi. Her seferinde ütü geri geldi. Biraz daha böyle kullanmaya çalıştık, sonunda ütü iyice bozuldu ve teknik servisiniz 200 TL masraf çıkardı, ki o ütü artık üretilmiyor bile. 200 TL tamire vereceğimize yenisini alalım deyip yine gidip sizden aldık. Bu da bizim hatamız.

 • Anıl29 Ekim 2014

  Evet üretimsel olarak sürekli su akıtan ütüleriniz var. Ama satarken satış temsilcileriniz de bu durumu bilmiyor, arıza olduğunu düşündüğümüzde teknik servisiniz de. Kullanıcı hatasından başlayıp, ısrar ettikçe kılıf uydurarak, sonunda tüm ütülerinizde bunun olduğunu ve normal bir durum olduğunu söylediler. En başta mantıklı bir açıklama yapılsaydı biz de daha kolay kabullenebilirdik. Hatta satış yapılırken söylenmiş olsaydı bu ürünü almazdık ve bu sorunlar yaşanmazdı. Bununla birlikte müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi de düşünmüyorum. Verseydiniz en azından yaşanan sorunlar için özür dileyebilirdiniz. Ürünü geri almasanız bile başka bir modelle değiştirmek istediğimizde, sanki bir kamu kurumuymuşsunuz gibi, "yapamıyoruz" deyip kestirip atmazdınız. Ayrıca tam biz bu tartışmaları yaşarken 30 gün iade garantisi çıkardınız ve tüm ısrarlarımıza rağmen bizi bundan yararlandırmadınız.

 • Tefal Temsilcisi24 Ekim 2014

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Angora Teknik yetkili servisimizdeki ürününüz ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış ve ürününüzde üretimsel bir arıza olmadığı tespit edilmiştir. Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön