04 Şubat 2014 #2276186

Tefal Sorunumun Çözülmesini İstiyorum

Tefal'den tartı aldık.Bir yıl geçmeden bozuldu. Yetkili servise götürdük.Garanti belgesini bulamadığımızı ama faturası olduğunu söyledik.Garanti belgesi olmadan garanti kapsamında bir işlem yapamayız dendi. Elbette ki bu belgeyi saklamak gibi bir yükümlülüğümüz var ama sonuçta kayboldu belge. İnsanın pasaportu, kimliği, ehliyeti kayboluyor da yenisini çıkartabiliyor.Bu ürünün Tefal den alındığı barkod numarasından, seri numarasından faturasından bellidir. Tefal kendi sisteminden de bu ürünün ne zaman alındığını görebilir. Tefal yetkililerinden sorunumuzun çözülmesini bekliyorum.

Çiğdem 1.355 Okunma

Cevaplar

 • Tefal Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize prosedürler gereğince bilgilendirme yapılmıştır. Ancak kendisine ilettiğimiz bilgi dışında farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Çiğdem10 Şubat 2014

  TEFAL firması, bu yaklaşımıyla; bu markaya duyduğum güveni adı sanı belli olmayan sıradan bir satıcının verdiği güven seviyesine indirdi.

 • Çiğdem10 Şubat 2014

  Şikayetimle ilgili verilen yanıt beni tatmin etmedi. Tartıyı servise bırakmıştık.Aradan bir hafta geçemsine ragmen arayıp da "Gelin tartınızı alın, yapamıyoruz" veya başka bir şekilde aranmadık bile. Biz gidip almasak tartıyı vermeyecekler sanırım. Şu durumda tartıyı serviste yaptırmak yerine mahalle tamircisine yaptırmayı tercih ederim. Firma, belki bu sorunumu çözerek yeni müşteriler de kazanacaktı, en azından beni veya birçok kişiyi kaybetmeyecekti. Zira herkes için bir ürün satın alırken yaşanmış tecrübeler çok önemlidir.

 • Tefal Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 -18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürününüzün yetkili teknik servisimizde garanti kapsamında işlem görebilmesi için, garanti belgesi ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Garanti belgesinin ibrazı gerçekleşmediği takdirde üzülerek belirtmek isteriz ki, ürününüz yetkili teknik servisimizde garanti kapsamı dışı işlem görecektir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön