25 Mart 2013 #1704329

Tefal Şikayetimi Gidermedi!

1418257 numaralı şikayetimin devamında firma üretim hatası olduğu apaçık ortada olan parçanın değişimi konusunda umarsız kalmış ve beni kırık kapağı servisten ücreti karşılığı yenilemek zorunda bırakmıştır. Devamında ne mi oldu sıkı durun yeni kapak 4 ay sonra aynı yerinden yeniden kırıldı.


Bu arada belirtmek isterim ki alet 4 ayda 4 kez kullanılmadı ve kapak hiç yıkanmadı. Yani firma kullanıcı hatası demesin lütfen, ısrarla aynı yerden kırılan kapak klipsini Tefal yenilemeli hatta üretim sürecinde yanlışlık nerede ise bir an önce gidermelidir. Bütçemize benzin gibi actifry kapağı kalemi mi ekleyeceğiz Tefal?

Sema 141 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle sizi bir müşteriden çok bir iş ortağı olarak gördüğümüzü ve bu anlayışla çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Söz konusu memnuniyetinizi tarafımıza iletmekle göstermiş olduğunuz anlayış ve güvene teşekkür ederiz. Karşılıklı güven ve işbirliğimizin süreceğini umut eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Sema27 Mart 2013

    Tefal'e alkış Kırılan kapağım yetkili servis tarafından yenisi ile değiştirilmiştir. Öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı nedeni ile Mersin yetkili servis olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürler.

  • Tefal Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken yönlendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön