23 Ocak 2014 #2252738

Tefal Personelin Tavrı Hiç Hoş Değil!

Yaklaşık bir buçuk ay önce Tefal blenderımı alt mekanizmasının tamamen değişmesi gerektiği söylenmiş, üst kısmın ise tamir edilmesi gerektiği ifade edilmiştir. Alt kısım 25 TL olarak ve üst bölüm ile renk tonu farklı olarak orijinal diye bana satıldı.


Üst kısım için ise 25 TL toplam 50 TL ödeme yaptım. Tefal'in kalitesine ve servisine güvenerek yaptırdım. Yoksa bu fiyata yeni ürün dahi alınabilir.Ancak, aradan kısa bir süre geçtikten sonra orijinal olarak bana satılan alt aksamın beyaz olan bölümü metal aksamından ayrıldı.
Üst kısmını da bozdu. Aynı yere gittiğimde yanlış kullanmışsınız diye çirkin bir tavırla karşılaştım ürünün incelenmesi dahi önerilmedi. Yapacak bir şey yok denildi.

Sibel 201 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken yönlendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön