08 Şubat 2017
Yorum Yap
#7740250

Tefal Pendik Yetkili Servisin Ütümü Yapmaması

Pendik Tefal yetkili servisine verdiğim ütümü tabanı değişecek gerekçesi ile yetkili servise teslim ettim. Ve yetkili servis bir hafta 10 gün içinde ütüyü teslim edeceklerini söylediler. Ancak 1 hafta sonra yetkili servisi aradığımda çok sert bir üslupla henüz parçanın gelmediğini ilettiler, bu hafta teslim edilir dediler. Daha sonra tekrar bir hafta sonra aradığımda "size sürekli bu bilgiyi iletemem, parça gelmedi" tarzında yine sert bir üslupla karşılandım.
Yine bekledim ve bir hafta sonra aradığımda yine aynı bilgiyi verdiler. Ütümü en sonunda farklı bir servise verdim.
Tefal kutup servisi ne gitmeyin. İnsanların boş yere vaktini alıyorlar.Ve orada çalışanlar aşırı şekilde üslupsuz nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar. Ben çağrı merkezini de aradım bilgilendirdim.

Makbule 3.565 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi09 Şubat 2017

    Merhaba, Konu ile ilgili görüşmelerin tüketicimiz ile yapıldığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler