10 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2443146

Tefal Müşteri Memnuniyetine Önem Vermiyor

İkitelli Mahallesi Deposite Alışveriş Merkezi'den 1 gün önce aldığım 'Tefal Actifry Essantial' adlı patates kızartma makinesini 1 kez denemek amaçlı çalıştırarak memnun kalmadığım ürünü Tefal Mağazasına giderek para iadesi istememe rağmen değişim dahi yapmadılar.


Üstüne üstlük mağaza çalışanlarının ilgisiz ve alaycı tavrı son derece rahatsız ediciydi. Ürünün değişimi için hiç bir şekilde yardımcı olmadılar. Ben hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Ahmet 890 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Hizmetimizin geneline hitap etmeyen bu çeşit bir hadisenin yarattığı rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. İstanbul - İkitelli Deposite AVM / Ataköy DTM Tefal shop ile ilgili yaşadığınız problemin Genel Merkezimize iletildiğini sizinle paylaşmak istiyoruz. Satın almış olduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde teknik / üretimsel bir arıza olduğunu düşündüğünüz ürün ile ilgili yetkili teknik servisimize başvurmanızı önemle rica ederiz.Yetkili servisimizin taleplerinizi değerlendirebilmesi için öncelikle ürünü görmesi ve incelemesi gerekmektedir.Arıza tespit edilen ürünler ile ilgili yetkili teknik servislerimizde işlem yapılmaktadır.Aksi takdirde arızası olmayan ürünler hakkında işlem yapılamamaktadır. Groupe SEB yetkili teknik servisler listesine www.tefal.com.tr internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Ahmet10 Mayıs 2014

    **Para iadesi istemememe rağmen.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler