20 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8915195

Tefal 'in Bozuk Ürünü Kabul Etmemesi!

Tefal Express su ısıtıcısı aldım. Çok gürültülü çalışıyor. Yanınızdaki kişinin konuştuğunu anlayamıyorsunuz. Başınız ağrıyor. Aldıktan bir ay sonra kutusuna kaldırdım. 170 TL'ye almıştım. Müşteri hizmetlerini aradım. Yetkili servise gönderdim. Gürültülü çalışması normalmiş. Yapılabilecek hiçbir şey yokmuş. Ne internet sitesinde ne kullanım kılavuzunda ses seviyesi belirtilmemiş.


Kullanmadan sesli çalıştığını bilemezdim. Hiç bir şekilde destek olmayan bir müşteri hizmetleri var. Annemin su ısıtıcısı 40 TL. Çok sessiz çalışıyor. Ürünün bozuk olduğunu düşünüyorum. Genel merkez incelesin diyorum. Müşteri hizmetleri onu da kabul etmiyor.

Betül Betül 1.116 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Merhaba, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize prosedürler gereğince bütün bilgilendirmeler tüm birimlerimiz tarafından yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Betül26 Temmuz 2017

    Hiçbir dönüş yapılmadı. Evet Tefal sen haklısın. Su ısıtıcıların baş ağrıtıcı sesle çalışabilir. Gürültü yapmasının sebebiyse (!) çok verimli çalismasindanmis. Alan düşünsün. Kimseye tavsiye etmiyorum. Paramla rezil oldum.

  • Tefal Temsilcisi22 Temmuz 2017

    Merhaba, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Yetkili Teknik Servisimizdeki ürününüz ile ilgili gerekli incelemeler firmamız tarafından yapılmış ve ürününüzde fabrika standartlarına aykırı bir durum tespit edilmemiştir. Bu bağlamda, firmamız tarafından farklı bir cevap verilemeyeceğini bilginize sunarız. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 399 55 89 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

Ziyaretçi Yorumları