08 Ağustos
#12407922

Tefal Gourmet Minute Tost Değil Hamur Yapıyor

Tefal gourmet minute inox zaman ayarlı tost makinesi tost ekmeğini hamur yapıp kızartmıyor. Yaklaşık 25 dakika bekledik bu sürede bile pişirmedi. Servise göndermem gerekiyor denildi. Teknik bir arıza yok neden servise göndereceğiz.


Ürün memnuniyetsizliğimiz oldu ki bizim gibi aynı şikayeti paylaşanlar olmuş demek ki bu ürün sorunlu neden satışına devam ediliyor ve teknik servise gönderiliyor anlamış değiliz.

Miine Miine 1.099 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi08 Ağustos

    Merhabalar, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan sizlere ulaşamamaktayız. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi tekrar yetkili teknik servislerimizden size en yakın servisimize yönlendirmek istiyoruz. Başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir. Yetkili teknik servislerimizin listesine www.tefal.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr www.wmf.com.tr

Ziyaretçi Yorumları