04 Eylül 2013

Tefal Düdüklü Tencere Tam Bir Fiyasko!

2011 yılı sonlarına doğru Ankara Kent Park Media Market'ten aldığım Tefal Nutricook 6 LTdüdüklü tencere bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu. 450 TL civarında para vererek aldığımız söz konusu tencere el kitabında 20 dakikada pişirme süresi öngördüğü bir yemeği 1 saatte pişirememektedir. Ürün hatası anlatılarak teknik servise gönderildi, servisten gelen cevapta ise "basınçta herhangi bir sorun olmadığı" dolayısıyla üründe hata olmadığı şeklindeydi.


Yemeği el kitabında belirtilen süreden “kaç saat sonra pişiriyor”un cevabı yine yok. Yani basınç testi yapana kadar bir yemek pişirse sorunu anlayacak. Diğer taraftan yetkili firma bu konu ile ilgili yapacak bir şeyleri olmadığını söylüyor.

Seyfullah 603 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi tekrar yetkili teknik servislerimizden size en yakın servisimize yönlendirmek istiyoruz. Başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir. www.tefal.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön