09 Ağustos
#12414451

Tefal Buhar Kazanlı Ütü Buhar Vermiyor

2018 Ağustos'ta Hepsiburada'dan Tefal buhar kazanlı ütü aldım. Ütüyü bir kez kullandım. Sorun yoktu. İkinci kez kullanmak istediğimde ütümün buhar vermediğini ve water ışığının sürekli yanıp söndüğünü gördüm.


Yönergelere göre ışık düğmesini üzerine 5 saniye basınca sönüyor. Ancak yine buhar vermiyor ve 1 dakika geçmeden yine ışık yanıp sönüyor. Servise gönderdim bir sorun yok diye gönderdiler. Tekrar kullanmak istedim ve aynı sorun devam ediyor.


Servisi aradım kazanı şu ile çalkalayın dediler yaptım yine sorun çözülmedi. 950 lira para ödedim ve ütüyü kullanamıyorum. Tefal'den bu sorunu halletmesini istiyorum.

Meliha Meliha 3.121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi15 Ağustos

    Meliha Hanım Merhabalar, Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Groupe Seb İstanbul firması olarak müşterilerimizin mutluluğuna çok önem veriyoruz. Şikayetiniz ile ilgili gerekli görüşmeler çağrı merkezimiz tarafından sağlanmıştır. Her türlü soru ve görüşleriniz için haftanın her günü 09.00-20.00 saatleri arasında 444 40 50 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Wmf Çağrı Merkezi 444 40 50 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.wmf.com.tr www.krups.com.tr

  • Meliha09 Ağustos

    Bizim yaşadığımız ilçede Tefal servisi olmadığı için Kocaeli merkeze gönderme M istendi. Oraya göndermiştim

  • Tefal Temsilcisi09 Ağustos

    Merhabalar, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi tekrar yetkili teknik servislerimizden size en yakın servisimize yönlendirmek istiyoruz. Başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir. Yetkili teknik servislerimizin listesine www.tefal.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr www.wmf.com.tr

Ziyaretçi Yorumları