08 Ekim
#12747849

Tefal Activflow Pro Exteme 1500w Cam Set Deformasyonu!

Kullanma kılavuzunda bile parçalayıcı başlık bulaşık makinesine atılır yazıyor. Parçayı bulaşık makinesine attıktan sonra parçanın içindeki aksamda sıkıntı olmuş. Servisine götürdüğümde bu motor arızası olmadığı için garanti kapsamına alınmıyor deniyor. Garanti koşulşarında büyük sorun var.

Özge Özge 1.467 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tefal Temsilcisi09 Ekim

  Merhabalar, Şikayetiniz ilgili birimlerimizce değerlendirilmiştir ve çağrı merkezimizde yaptığımız görüşmeden farklı bir yanıt veremediğimizi üzülerek belirtmek durumundayız. Bu konudan bağımsız olarak diğer her türlü soru ve görüşleriniz için haftanın her günü 09.00-20.00 saatleri arasında 444 40 50 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Özge09 Ekim

  Müşteri hizmetleri beni aradı. Blender parçalarının garanti kapsamına girmediğini bu yüzden parçayı tekrar ücret karşılığında alabileceğim söylendi. Tefal'den elektrikli küçük ev aleti alınmamalıdır.

 • Özge09 Ekim

  Müşteri hizmetleri beni aradı. Blender parçalarının garanti kapsamına girmediğini bu yüzden parçayı tekrar ücret karşılığında alabileceğim söylendi. Tefal'den elektrikli küçük ev aleti alınmamalıdır.

 • Tefal Temsilcisi08 Ekim

  Değerli Müşterimiz, Groupe SEB firması olarak müşteri memnuniyetinin her zaman önceliğimiz olduğunu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com üzerinden paylaştığınız konu hakkında, Groupe Seb Müşteri İletişim Merkezi olarak sizlerle iletişime geçilerek gerekli yönlendirmeler tarafımızdan yapılmıştır. Sorularınız olması durumunda bizimle [email protected] adresinden veya 09.00-20.00 saatleri arasında 444 40 50 üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Groupe SEB Müşteri İletişim Merkezi Çağrı Merkezi 444 40 50 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.wmf.com www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.krups.com.tr

Ziyaretçi Yorumları