17 Eylül 2013

Tefal Yedek Parça!

Yaklaşık 1 yıl önce satın almış olduğum Tefal GV8800 Buhar Kazanlı Ütünün arkasında bulunan buhar basınç seviyesinin ayarlandığı ayar çubuğunun üzerinde küçük plastik başlık düşüp kayboldu. Yetkili servise gidip bu plastik başlıktan satın almak istediğimi söyledim.

Servis yetkilisi bu parça satılmıyor, ancak elektronik kart ile birlikte satın almam gerektiğini söyledi. Daha sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm ve orası da aynı cevabı verdi. İhtiyacım olan plastik başlığın 5-10 TL fiyat seviyesine satın alınabilecek iken bunun yerine bana elektronik kart ile satmaya çalışıyorlar. Ütümün elektronik kartı sağlam ve kart ile ilgili bir şikayetim yok.

Sezgin 1.080 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamız tarafından farklı bir işlem yapılamamaktadır. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Sezgin 23 Eylül 2013

    Bugüne kadar Tefalden çok memnun olduğum için çevremdeki herkese ısrarla Tefal'i öneriyordum. Ancak Tefal yaşadığım çok basit bir sorunda müşteri memnuniyetini amaçlamayarak beni mağdur ettiği için artık ısrarla çevremdeki herkesi Tefal'e karşı uyaracağım. "Müşteriyi elde tutmak ve memnun etmek yeni müşteri kazanmaktan daha önemlidir."

  • Tefal Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize prosedürler gereğince bilgilendirme yapılmıştır. Ancak kendisine ilettiğimiz bilgi dışında farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön