17 Mayıs 2013

Tefal Ütünün Altı Düştü!

Ben 2012 yılı Haziran ayında Tefal Marka ütü aldım ve bu ütüyü 9 veya 9.5 ay kullandım ve ütü alt tabanı düştü bunu 2013 nisan ayı içerisinde Konya iline servise gönderdim. Serviste bir ay kaldı ve garanti belgesi gönderilmediğini bahane ederek ütü tekrar hiç bir şey yapılmadan bana gönderildi. Ben garanti belgesini tekrar ütü ile birlikte servise yapılması için gönderdik .

17.05.2013 günü Konya Tefal servisi beni cep telefondan arayarak kullanıcı hatası(kireçlenme) diyerek ütüyü yapmadan tekrar gönderdiler. 4444050 numaralı telefonu aradım ve şikayetimi bildirdim bana bilgisayardan bakarak kullanıcı hatası diyerek yapılmayacağını beyan etmiştir. 8 veya 9 ay ancak ben bu ütüyü kullandım .

Soner 865 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Tefal ütünüz ile ilgili yaşadığınız problemi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Normal koşullarda ütülerimizin içerisinde üründen kaynaklanan bir problemden dolayı kireçlenme meydana gelmesi mümkün olmamaktadır. Ütünüzün tabanının kireçlenmesi doğrudan bakım ve temizliğinin yapılması ile ilintilidir. Ancak, ütünün içinde su bırakıldığı ve periyodik bakımları yapılmadığı zamanlarda ürün kireçlenmesi meydana gelmektedir. Bu problem üründen değil son kullanıcıdan kaynaklanan bir problemdir ki tarafımızdan herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Ayrıca suyu çok kireçli olarak bilinen yerlerde kireç temizleme işleminin daha sık yapılması gerekmektedir. Konya Emre Ticaret yetkili teknik servisimizden yaptığımız araştırmaya göre, Tefal Buharlı Ütü ürününüzde kireçlenmeden kaynaklı kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanı tarafından da aynı tespit yapılmış ve kayıtlara işlenmiştir. Bu bağlamda ürününüz, talep ettiğiniz takdirde teknik servisimizde ücret karşılığı onarım görecektir. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi:www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön