Tefal Ütü Dayanıklı Değil!

Sinem Ferda K. |

Tefal'in Ankara-Mamak mağazasından alınan Tefal buharlı ütünün yan tarafında bulunan plastik kısım 1 yıl dolmadan kendiliğinden çatladı. Aşırı sıcak ya da buhara dayanıklı olarak üretilmeyen bu ütüye tam 500 TL ödedik. Müşteri hizmetleri ile görüştük, ürünü servise yolladık, ürün kalite testi istedik. İsteklerimizin hiçbiri yapılmadı, servisteki insanlar bize kızarcasına, 500 TL bir şey değil deyip ütüyü eve yolladılar. Verdiğimiz para boşa gitti, haftalardır evde ütü yok! Mağduruz. 100 bin takipçili hesabımdan Tefal'i afişe edip boykot başlatacağım. Kimse duymasa 100 bin takipçim duyacak, o zaman görüşeceğiz sayın yetkililer. Beni mağdur ettiniz.

Etiketler :

Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  16:04

  Merhaba,

  Öncelikle ürününüz ilgili konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Öncelikle kayıtlı olan iletişim bilgilerinden tarafınıza ulaşım sağlanamadığını iletmek isteriz.
  Şikayetiniz ile ilgili ayrıntılı görüşme sağlayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi paylaşmanızı yada 444 40 50-0850 222 40 50 Müşteri Hizmetleri Destek Hattı numaramızı arayarak bildirmenizi ve adınıza bir müşteri kaydı açtırmanızı rica ederiz

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr