13 Ağustos 2014

Tefal Ürünün Buhar Haznesinin Çalışmaması ve Sürekli Su Akıtması.

Tefal marka aldığım ütü belli bir zaman sonra aşırı derecede sarı renkte su akıtmaya başladı. (şişe suyu kullandığım halde) Teknik servise götürdüm. Garantisi bittiği için ödemesini alarak ütünün arızasının giderildiğini belirttiler. Eve geldiğimde eskisine göre su akması azalmış, fakat sıkıntı devam ediyordu.

Ütünün buhar alma düğmesi kireçlenmeden dolayı çalışmadığını fark ettim. Tekrar kendilerine ilettim. Bu sefer buhar alma mekanizmasının arızalanmış olduğunu fakat ellerinde parça olmadığı için sabitlendiğini ve sıkıntı olmayacağını belirttiler. Şu an ütü hem su akıtıyor, hemde buhar alma mekanizması sabitlendiğinden dolayı buhar verdiğimde kireç akıtıyor.

Sezay 3.080 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi15 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle ilgili konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Bir başka deyişle Tefal tarafından müşterilerimizden gelen her tür öneri değerlendirilmektedir. Sizlerin ilettiği geri-bildirimler sayesinde firmamızı size daha iyi hizmet vermek amacı ile geliştirme imkanı bulduğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Sezay15 Eylül 2014

    Tefal iyi bir marka . Teknik servislerindeki hizmet kalitesizliğinden bu marka ürün almayı asla düşünmüyorum. Öncelikle teknikl servislerini düzeltmeleri gerekiyor!!!!

  • Tefal Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken yönlendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön