Tefal Ürün Değişimi Yapmıyor.

Harun Y. |

Anneler günü için aldığım katı meyve sıkacağını maalesef değiştirmek istiyoruz ve yardımcı olmak istemiyorlar. Yani biz Tefal'i anlaşılan gözümüzde çok büyüttük. Müşteri memnuniyeti adamların umurunda değil. Sat kurtul mantığında çalışan bir şirket olmuşlar. Bana kullanamayacağım bir ürünü satmış bulunmaktalar. Kendilerini bir tüketici olarak hiçbir zaman affetmeyeceğim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  10:56

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Satın almış olduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde teknik / üretimsel bir arıza olduğunu düşündüğünüz ürün ile ilgili yetkili teknik servisimize başvurmanızı önemle rica ederiz. Yetkili servisimizin taleplerinizi değerlendirebilmesi için öncelikle ürünü görmesi ve incelemesi gerekmektedir. Arıza tespit edilen ürünler ile ilgili yetkili teknik servislerimizde işlem yapılmaktadır. Aksi takdirde arızası olmayan ürünler hakkında işlem yapılamamaktadır.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, herhangi bir sorun durumunda bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 576 22 00
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr