22 Nisan 2013

Tefal Toplatılan Ürün Neden Outlet'te Satılıyor!

Tefal Outlet'ten seramik ızgara tava aldım. Fiyatının uygun olması nedeniyle de ısrarla bunlarda defo mu var neden fiyatı uygun diye sordum. Hiçbirşey olmadığını, defolu ürünlerin başka rafta olduğu söylendi. Ertesi gün internette aradım ama bir türlü bulamadım, acaba çakma mıydı diye şüphelendim aslında ama fazla üzerinde durmadım.

Akbatı AVM deyken sadece meraktan seramik ızgaraların fiyatını sormaya gittim. Böyle bir ürünlerinin olmadığını söylediler. Dalga mı geçiyorsunuz yeni aldım Outlet'ten dediğimde, o ürün toplatıldı denildi. Yüksek ateşte kaplamasının kalkması, üzerinde leke kalması sebepleriyle ürün meğerse toplatılmış. Topladığınız ürünü neden satıyorsunuz? Şikayetçiyim...

Seda 2.055 Okunma

Cevaplar

  • Seda15 Mayıs 2013

    Ürünü başka bir Tefal bayisinde iade ettim. İlk önce anneler günü ve pazar olması nedeniyle hafta sonu iade alamadıklarını söyleseler de başka bir şansım olmadığını çalıştığım için sürekli gelemeyeceğimi belirttim ve durumu anlattım. Tefal Outlet Koordinatörü'nün bilgisi olduğunu söyledim ve iade edebildim. Ama yine söylüyorum tefale olan güvenim kalmadı.

  • Tefal Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan şikayet çözülmüştür. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Seda25 Nisan 2013

    Tefal hiçbir şekilde ilgilenmedi. Hiç bir cevap vermedi, fikir beyan etmedi. İlgilenmedikleri için daha birçok sosyal medyada sesimi duyurmaya çalışacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön