13 Ocak 2015

Tefal Satış Noktasında Servis Birbirinden Habersiz.

Aktif ray ürününü şikayetimden dolayı satış noktasına bıraktım. Telefonla daha sonra bilgi vererek ürünü hazır olduğunu yarın mağazadan alabileceğimi söylediler. Doğal olarak mağazaya gittim ürünü almak ancak mağazanın üründen haberi bile yok gayet sorumsuz bir şekilde sanki Arçelik mağazasının ürününü Tefal mağazasını sorarmış gibi bir durum bir anlayış biçimiyle karşılaştım.

Arızamı bir ürün götürdüğümüzde sanki mağazadan ücretsiz bir ürün ister gibi hal tavırlar çok ilginç gerçekten. Bizim haberimiz yok servis arıyor dediler ve daha sonra Pazartesi size haber verelim dediler ne arayan var ne soran bu kurumsal firma anlayışı bu elemanları seçerken nasıl bir sistem işliyor anlamış değilim.

Çağlar 1.695 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi17 Ocak 2015

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan şikayet çözülmüştür. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Çağlar17 Ocak 2015

    Tefal kadar saçma bir firma görmedim. Hayretler içindeyim. Sisteme kayıtlı cep telefonumun değiştiğini servis kağıdına da yazmamıza ve 3 ayrı Tefal çalışanı görüşmemizde de bildirmeme rağmen eski numarayı arayarak size ulaşamadık bilgi veremedik cevabı geldi. Bir bu kadar saçma ve ilginç olanda şikayet hattında yaptığımız görüşmede verilen cevap servisten bilgi alamamışlar mağazaya bilgi verilmemiş bekliyorlarmış. Sanki istihbarat çalışması yapıyorlar ulaşamadık bilgi yok filan ne kadar saçma. Aynı müşteri temsilcisi size biraz bekleteyim dedi ve birkaç dakika sonra Pazartesi ürünü mağazadan alabilirsiniz dediler. Çalışmayan iş halletmeyin saçma sapan çok garip bir durum. Ben aramadan neden servise ulaşılıp bilgi alınmıyor bu nasıl bir çalışma sistemi. Bir daha Tefal mi asla.

  • Tefal Temsilcisi14 Ocak 2015

    Sayın Tüketicmiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve tarafınıza detaylı bilgi verilebilmesi için 444 40 50 - 0850 222 40 50 Müşteri Hizmetleri Destek Hattı numaramızı arayarak başvurmuş olduğunuz satış noktası bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir. Yetkili teknik servislerimizin listesine ilişikteki dosyadan ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 399 55 89 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön