13 Mayıs 2015

Tefal Rondo Değil Rende Sanki!

10 Mayıs Anneler Gününde eşim için Kırıkkale'deki bir alışveriş merkezinden bir adet Tefal Smart 4 bıçaklı maxi doğrayıcı aldım. Ürünü eve getirip denediğimde içerisine attığım gıdaları rendeden geçirmiş gibi ezerek sulandırdığını gördüm. Doğrayıcının amacı bu olmadığı için servisi aradım, ürünün motoru çalışıyorsa yapacakları bir şey olmadığını söylediler.

Ben de teyit etmek amaçlı "ürün kullanım amacını yerine getirmiyor ama motoru çalışıyor sa kendilerince bir sorun olmadığını mı kastettiklerini" sordum. Aynen öyle olduğu cevabını aldım. Tefal kalitesi buymuş demek ki. Bana tövbe ettirdiler.

Serkan 1.110 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi27 Haziran 2015

    Sayın Site Yetkilileri, Yukarıda bilgisi bulunan tüketicimize bilgi alınarak prosedürler gereğince bilgilendirme yapılmıştır. Ancak kendisine ilettiğimiz bilgi dışında farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

  • Serkan26 Haziran 2015

    Hiç ilgilenmediler. Bir daha bu markayı ne alırım. Ne de kimseye tavsiye ederim. Hatta alacak olanlara kesinlikle almamalarını öneririm.

  • Tefal Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Sayın Tüketicimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. . Groupe SEB Çağrı Merkezine haftanın 7 günü 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi yetkili teknik servislerimizden size en yakın servisimize yönlendirmek istiyoruz. Başvurmuş olduğunuz yetkili servisimizin bilgisini tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Gereken araştırma tarafımızdan yapılacak ve en kısa süre içerisinde gereken bilgi verilecektir. Yetkili teknik servislerimizin listesine www.tefalshop.com.tr üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 399 55 89 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön