Tefal Müşteri Hizmetlerinden ve Aldığım Düdüklü Tencereden Memnun Kalmadım!

Sebnem M. |

2011 yılında Tefal' den Clipso Control düdüklü tencere aldım. Sürekli hava kaçırması, yemeği pişirmemesi, plastik kapağın fazla ısınması şikayetleriyle 3 kere teknik servise götürdüm. İlkinde kalibrasyon yaptık dediler, sonrakinde lastiği değiştirdim, bu arada saati de bozuldu. En son yine lastik değişmeli dediler.

Müşteri hizmetlerine bildirdim, tekrar getirin servise biz inceletelim dediler. Şimdi de saat arızası diyorlar. Hava kaçırması, yemeğin pişmemesinin saatle ilgisi olabilir mi, bu müşteriyi saf yerine koymaktan başka birşey değildir. Müşteri hizmetleri de servis böyle dediyse yapabileceğimiz birşey yok diyor.

Etiketler :

Kapak - Conta - Kulp sorunu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  09:44

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Erenköy Tam Teknik yetkili servisimizdeki ürününüz ile ilgili gerekli incelemeler firmamız tarafından yapılmış ve ürününüzde fabrika standartlarına aykırı bir durum tespit edilmemiştir.Ancak ürününüzde aksesuar parça olan saat parçasının değişmesi gerektiğini bilginize sunarız.

  Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  Fax: 0216 576 22 00
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr