02 Mayıs 2013

Tefal Kalitesiz Ürün!

Çeyizim için yaklaşık 2- 2, 5 yıl önce aldığım teflon tencere ve tavalarımın dış yüzeylerinin renkleri kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra kahverenginden resmen kirli gri-beyaz bir renge dönüştü ve saplarının üzerindeki metaller düştü. Clipso düdüklü tencerem ise doğru düzgün çalışmıyor.

Tost makinamın ise iç yüzeyinde (ayrılabilir tepsileri) dökülmeler mevcut. Tefal ürünlerini çeyizim için 2- 2, 5 yıl önce satın almış olduğum için faturalarını bulabilmem imkansız ve artık garanti kapsamında olduklarını da düşünmüyorum. Mutfağımda bu bozuk ve hatalı tefal ürünlerini gördükçe hepsini pencereden atasım geliyor. Bir daha asla Tefal markalı hiçbir ürün almayacağım.

Duygu 189 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle ürününüz ile ilgili yaşadığınız problemi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi 08:30 - 18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürün satın alındığı günden itibaren kullanılmayacak ve çeyizlik olarak muhafaza edilecek ise, ürünün garanti belgesine alınan mağaza tarafından "ÇEYİZLİKTİR" yazılması ve tarih atılmaması gerekmektedir. Ürün kullanılmak için çeyizden çıkartıldığı zaman hiç kullanılmadan orjinal paketinde bir satış bayisine (Alınan bayi uygundur) ya da bir Tefal yetkili teknik servisine götürülüp, öncelikle ürünün kullanılmamış olduğu tespit ettirilmelidir. Kullanılmamış tespit edilen bu ürünün garanti süresi o günden itibaren başlatılacaktır. Çeyizlik garantisi başlatılmayan ürünlerin garanti süresi satın alınan tarih esas alınarak geçerli olacaktır. Groupe SEB firması adı altında destek verdiğimiz Rowenta, Tefal, Moulinex ve Krups markalarının satın alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Garanti süresi dışında ürün ile ilgili yapılan işlemler, garanti kapsamı dışında ücretli olarak yapılmaktadır. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözmek adına sizi yetkili teknik servislerimize yönlendirmek istiyoruz. www.tefal.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, karşılaşacağınız her türlü durum ile ilgili bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön