Tefal Garanti Sorunları Hakkında!

Hakan S. |

25.10.2014 tarihinde Media Markt'dan aldığım Tefal marka buharlı ütünün azrıalanması neticesinde satın aldığım Media Markt'a ürün iadesi için başvurdum. Fakat Media Markt'tan, garanti belgesi olmadığı için ürünü iade alamayacakları yönünde bilgi verildi. Fakat ürüne ait tüm fatura ve ekstra garanti uzatımı ile ilgili tüm ödeme belgelerim olmasına rağmen kutunun üzerine yapıştırdıklarını iddia ettikleri belgeyi istemektedirler. Bu sebepten cihaz değişimi yapılmamaktadır. Tefal'in bu anlamsız ve kaba tutumundan dolayı kendilerini kınıyorum. Bundan sonrası için Tefal markasını ve onu satan Media Markt mağazaları hakkında kanuni tüm haklarımı arayacağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  10:28

  Merhaba,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Groupe SEB Çağrı Merkezine hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürününüzün yetkili servisimizde garanti kapsamında işlem görebilmesi için, garanti belgesi ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin ibrazı gerçekleşmediği takdirde üzülerek belirtmek isteriz ki, ürününüz yetkili servisimizde garanti kapsamı dışı işlem görecektir.

  Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş.
  Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina
  Çağrı Merkezi
  444 40 50
  0850 222 40 50
  Fax: 0216 399 55 89
  E-mail: musteri_hizmetleri@tefal.com.tr
  Web Adresi: www.tefalshop.com.tr
  www.tefal.com.tr
  www.rowenta.com.tr
  www.moulinex.com.tr
  www.lagostina.com.tr
  www.krups.com.tr