02 Mayıs 2013

Tefal Garanti Kapsamında Ütü İadesi!

30.03.2013 tarihinde migrostan Tefal marka bir ütü satın aldık. eve gelip denedik. Altından su akıttığını gördük. Migrosa geri götürdük. Yetkili servis raporu olmadan iade almayacaklarını söylediler. Bizde tefal yetkili servisi kardeşler elektrik e götürdük. Onlarda rapor yazmadıklarını söylediler. Migrosta ki yetkililerin yanlış bilgi ve yönlendirme yaptığını söylediler.

Bizimde başka çaremiz olmadığı için ütüyü kontrol ettirip sorunu neyse ücretini verdik. Ama daha sonra öğrendik ki yetkili servis rapor yazmak zorundaymış. Bizi yanlış yönlendirip garanti kapsamında sorunu ücretsiz çözmeleri gerekirken bizden ücret aldılar. Tefal yetkililerinin bu sorunu çözmesini ve ütüyü iade alsınlar.

Ömür 268 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön