22 Mart 2013

Tefal Firma Hatasını Düzeltmiyor!

05/11/2012 tarihinde Adana Optimum AVM içerisinde bulunan Tefal - Abacıoğlu Ticaretten El Blendrı aldım. Tarafıma bir kart verildi ve ürünün sigortalı olduğu söylendi. Ürün arıza yapınca 11/03/2013 tarihinde aldığım firmaya götürdüm. Bana servise götürmemi söylediler. Bende ürünü teknik servise götürdüm.

Ürünümü almaya gittiğimde yetkili bana ürünümün sisteme girilmediğini bu yüzden sigorta işleminin geçersiz olduğunu söyledi. Konuyla ilgili olarak Tefal.com. şikayetimi 14/03/2013 tarihinde bildirmeme rağmen bana dönen olmadı. Ben ürünümün sigorta kapsamına alınmasını firmadakilerin hataları nedeniyle kaybettim. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Gülseren 164 Okunma

Cevaplar

  • Tefal Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken bilgilendirme yapılmıştır. Tüketicimiz devam eden bir sorunu olduğu takdirde firmamızın Çağrı Merkezi departmanı ile irtibat kuracaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön