06 Ağustos 2014

Tefal Düdüklü Tencere Kontrol Saati Bozuldu!

2 buçuk aylık Clipso control plus düdüklü tencerenin akıllı kontrol saati bozuldu. Yaptığım araştırmaya göre aksesuar olduğu için de değiştirilmiyormuş.
Tefal Müşteri hizmetlerini aradım, aksesuar olduğu için de değiştirilmeyeceğini, tencerenin kontrol saati olmadan'da çalışabileceğini ilettiler. Ücretli değişim için yönlendirme teklif ettiler. Ben bunu 3 ayda bir satın aldıktan sonra 1 yılda zaten düdüklü tencere parası kadar ücret ödemiş oluyorum dedim. Bana 3 ayda bozulmaz diye cevap iletildi.
Kullanıcı kaynaklı bir şey olsa(suda yıkama, darbe vs.) sorun değil, ücretli alacağım, yalnız şirket kaynaklı olunca, insanı firmadan soğutuyorlar.

Ali 6.900 Okunma

Cevaplar

 • Ali 08 Eylül 2014

  Şimdilik saat çalışıyor, yalnız bozulunca aksesuar olarak görülmesi çok ilginç. Almayı düşündüğüm bir ürün daha vardı ama iptal ettim. Bir daha bu firmanın her hangi bir ürününü de almayı düşünmüyorum.

 • Tefal Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Sayın Müşterimiz, Devam eden bir probleminiz olduğu takdirde tarafımıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz. Groupe SEB ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı09 Ağustos 2014

  Firma tarafından arandım, saatin pili ile ilgili sorun olabileceğini söylediler. Saatin pilini değiştirince sorun çözüldü.

 • Tefal Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Sayın Site Yetkilileri, Konu hakkında tüketicimiz ile görüşülmüş ve gereken yönlendirme yapılmıştır. Tüketicimiz devam eden bir sorunu olduğu takdirde firmamızın Çağrı Merkezi departmanı ile irtibat kuracaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Tefal - Moulinex - Krups – Rowenta - Lagostina Çağrı Merkezi 444 40 50 0850 222 40 50 Fax: 0216 576 22 00 E-mail: [email protected] Web Adresi: www.tefalshop.com.tr www.tefal.com.tr www.rowenta.com.tr www.moulinex.com.tr www.lagostina.com.tr www.krups.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön