25 Nisan 2013

Tecpro Teknoloji Ürünün Arızası Giderilmeden Gönderildi!

Orion net bilişimden aldığımız Epson eb-w12 projeksiyon çalışma esnasında görüntüsü gitti. Cihazı orion nete gönderdim. Onlarda servis olarak Tecpro'ya yönlendirmişler. 2 hafta boyunca irtibata geçmediler direkt ulaşarak telefon ile görüştüm. Bana cihazın lambasının tozdan dolayı patlamış garanti kapsamına girmiyormuş 480 liralık bir fiyat çıkardılar hangi karta nasıl taksitlendirme yapacaklarını sordum karta göre değişiyor dediler 2 hafta sonra tekrar mail attım taksitlendirme ile ilgili olarak cep telefonuma mesaj geldi cihazınızın garanti kapsamındaki arızaları giderildi diye. Cihaz geldi onarımı yapılmamış kullandığımız alan ve elektronik bir cihazı nasıl paketlemişler görün.

Mutlu 238 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı19 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili olarak, Ankara bölgesi gereği gibi ilgilenmiş olup, özellikle Bilal Bey bizzat telefonla beni arayarak sorunun çözüleceğini bildirmiştir. Gerçekten de dediği gibi oldu. Bu ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldım. Cihazıımız bugün elime ulaştı. Bütün sorunları düzeltilmiş. Bu aşamada emeği geçen herkese teşekkür ederim, özellikle Bilal Bey'e minnettarım. Teşekkürler Tecpro.

  • Mutlu'nun Teşekkür Mesajı29 Nisan 2013

    Tecpro İstanbul Bölge Müdürlüğüne teşekkür ediyorum.

  • Mutlu29 Nisan 2013

    yetkililerle görüştüm, cihazı göndermemi söylediler. %90 garanti kapsamında yapılacağını, olmazsa ücretin öncekine göre daha düşük olacağını belirttiler. sonucu bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön