22 Şubat 2014

TEB'den Kredi Dosya Masrafımın İadesini İstiyorum!

130008918 sözleşme no ile TEB'den kredi kullandım. Taşıt Kredimin, dosya masrafı 600 TL adı altındaki kesintilerinin yargıtay 13. hukuk mahkemesinin 2011/4737 esas no'lu 2011/11579 no'lu kararı uyarınca tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde yasal süreç başlatacağım.

Abdullah 322 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah13 Şubat

  Teşekkür etmiyorum çünkü bana yanlış yaptılar

 • Abdullah06 Kasım 2016

  Hakem heyetine başvurdum Karar lehime çıktı tep yine vermek istemedi Bende icra takibi başlattım Para 2.ci gün hesabimda:) Naberr tep Söke söke alırız Tep gibilerden uzak durun Bedava dese bile almayın Kesin arkasında bir şey çıkar

 • Abdullah28 Şubat 2014

  BEN TEB DEN MEMNUN KALMADIM. VE TEB İLE MÜCADELE ETMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM. 600 TL MASRAF NE DEMEK GÖRÜŞECEĞİZ.

 • Abdullah28 Şubat 2014

  TEB DEN BANA AŞAĞIDA Kİ ŞEKİLDE CEVAP GELDİ TABİ BU KENDİLERİNE GÖRE BİR CEVAP YARGITAY BU CEVAPLARA PRİM VERMİYOR :D Sayın ABDULLAH DEMİR, Bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz. Şubemizden kullanmış olduğunuz kredi ile ilgili olarak tarafınızdan tahsil edilen ücret, masraf veya komisyonun Bankamız tarafından sözleşme ve yasal mevzuata uygun olarak, bilginiz dahilinde ve rızanız ile alınmış olduğundan, iadesine yönelik talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olmadığını üzülerek bildirir, dekont talebiniz için Şubenize başvurmanızı rica ederiz. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

 • TEB Temsilcisi22 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön