31 Mart 2016
Yorum Yap
#5209459

TEB'in ''Etik'' Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Alımı!

Özel bir hava yolu bakım onarım şirketi personeliyim. Şirketimiz TEB ile anlaşmalı. Dolayısıyla maaşımızı bahsi geçen bu bankadan alıyoruz. 28 Mart Pazartesi günü, banka görevlisi birkaç personel şirketimize gelerek, banka kartınızdan işlem ücreti kesilmemesi için banka kartı güncellemesi yapıyoruz adı altında bizden imza aldı. Üzerine basa basa ''bizden kredi ya da kredi kartı başvurusu almıyorsunuz değil mi? '' sorusuna ''kesinlikle hayır'' cevabı verildi.


Çoğu personel işinden geri kalmamak adına ve bankaya güvenerek evrakları okumadan imza attı. Zaten üzeri kapalı şekilde sadece kutucuklar işaret edilerek imza istendi. Birkaç gün sonra hemen her personelin telefonuna ''TEB kredi kartı başvurunuz onaylandı, en kısa sürede adresinize yollanacaktır'' mesajı geldi. Personel olarak o maddeleri okumamak bizim hatamız olsun kabul. Peki TEB'in yaptığı bu hareket ne kadar etik?

Alp 194 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi31 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler