25 Ekim 2016 #6776215

TEB'in Çalışma Politikası Ve Havale Ücreti!

Çalıştığım işyerinde yaklaşık 16 yıldır hizmet etmekteyim. Çalıştığım iş yerim tabi ki TEB 'le yaklaşık 8-10 yıldır çalışıyor, fakat bizim maaşlarımızı bir türlü ATM'den tam alamıyoruz. İçerideki arkadaşlarımıza her seferinde kimlik fotokopisini istemesi veya çekmesi oldukça beni rahatsız ediyor. Zaten benim ve iş arkadaşlarımın tüm bilgileri var, siz her seferinde benim neden kimlik fotokopimi alıyorsun dediğimde, böyle gerekiyor diyor. Ben zaten maaş müşterisiyim. Benim bilgilerim var sizde, bu bir.


İkinci konu; biz çalışanlar olarak neden bankanızın havale ücreti ödüyoruz bunu da anlayamadım. Benim çalıştığım banka, gel kardeşim sen paranı bize yatır ben senden havale ücreti almıyorum diyor. Bende o bankayla çalışıyorum ama neden benim maaşım kullanan TEB bu konuda bize yardımcı olmuyor ki?

Ayhan 302 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön