20 Ocak 2014 #2243757

TEB'in Bankamatiği Paramı Yuttu

18.01.2014 18:40 'ta Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerindeki Mis Sok. girişinde bulunan TEB'in ATM'sine 6000 TL para yatırdım. Makine parayı aldıktan sonra işleminiz yapılamıyor yazdı. Fakat paramı da geri vermedi. Hemen arayıp kayıt bıraktım ama bu kadar aynı hatayı üstelik aynı bankadan görünce "acaba param yatar mı ?" diye düşünmüyor da değilim.Bankacılıkta son nokta diye tanımladıkları bankalarının müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini göreceğiz bakalım. Not: Aynı bankamatik başkasınının da parasını yutmuş buradan okuduğum kadarıyla.

Can 148 Okunma

Cevaplar

 • Can27 Ocak 2014

  Aradan geçen 9 gün sizin için bilgi vermeye yeterli değil sanırım ! Bugün adli süreci başlatıyorum.

 • TEB Temsilcisi24 Ocak 2014

  Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Can23 Ocak 2014

  5 gün oldu herhangi bir ses yok. Teb in müşteri memnuniyeti hassasiyetini görmüş olduk. Durum hakkında bilgilendirme bile yok. Yarın yatmazsa yasal yollara başvuracağım.

 • Can23 Ocak 2014

  5 gün geçti param hala yatırılmadı. Beni bilgilendiren de yok. Yarın da yatmaz ise yasal yollara başvuracağım.

 • Can21 Ocak 2014

  Aradan 3 gün geçti hala yatırılmadı ! Müşteri hizmetlerini aradığımda her bağlandığım farklı farklı konuşuyor. Bakalım daha mağduriyetim ne kadar devam edecek.

 • TEB Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön