23 Ağustos 2013 #1973561

TEB'e Hesap Kapatılması İçin Talimat Göndermeme Rağmen Borçlu Çıktım!

Paç İskenderun şubesinden çektiğim kredi haziranda bitmiştir. Sağlık sigortası 1 temmuzda yenilenmeden 20 haziran günü Ankara Çetin Emeçdeki TEB şubesiyle ilgili birime hayat sigortası iptali ve hesabımın kapatılması için talimat verdim. Temmuz sonu gelen bir SMS ile bu işlemin yapılmadığını öğrendim.


2 Ağustosda şubeye gittim. Verdiğim talimatın gönderilmediğini ve bu süre içinde 0 olan bakiyemin hayat sigortası yenilendiği için -55 TL olduğunu ve kapatmak için bunu ödemem gerektiği söylenmiştir. Şubenizin hatasından dolayı ben borçlu çıkarılmış bulunuyorum. İtirazım sonrası bu borç -15 TL çekilmiştir. Benim hatamdan olmayan bu borcu kabul etmiyorum. BDDK ve Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Nebi 87 Okunma

Cevaplar

  • Nebi28 Ağustos 2013

    4 gün geçti hala ne arayan var ne soran .

  • Nebi26 Ağustos 2013

    Merhaba, şikayet hattınız olan 444 nolu numaranızı aradım. 25 dk müzik dinledim cuma günü mesai saatleri içinde. Onun üzerine Teb deki şikayet sisteminiz üzerinden : 193676 nolu şikayeti bıraktım. Müşteri temsilcisi ve Telefon bankacılığı ilede çok şikayette bulundum . Bir sonuç alamadım.

  • TEB Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön