01 Kasım 2016 #6828654

TEB'den Çeşitli Kesintiler

Bir diğer bankanın faaliyetleri beni üzdüğü için TEB'e transfer olduk. 1.59 oranla kredi kullandık. Yanına bir de bonus kart aldık. 3 mt kare iş yerim var. Dolayısıyla kurumsal müşteriyim. Basılı evrak yerine e-posta olarak aldığım aylık hesap ekstresi için "yemek mecburi" 12.5 TL ödüyorum. Geçtiğimiz perşembe günü ise 44.5 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşme neticesinde herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.


Şube de ilgili personelle görüştüğümde anladım ki onun da eli kolu bağlı. "Kurumsal hesaplarda bu kesintiler oluyor" cevabını aldım. Çalışanlar da maaşında ekmeğinde insanlar lafım yok. Ancak sistem anladım ki insana hiç değer vermiyor. Senesi dolmadı bu bankaya geçeli ve memnun değilim. Bulabildiğim ilk fırsatta kredi kartımı ve kredimi kapatıp bankalara daha az uğrayacağım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Aziz 429 Okunma

Cevaplar

  • Aziz01 Kasım 2016

    E posta ve SMS kanalıyla bilgilendirildim. Memnuniyetsizliğim giderilmediğini bildirmek isterim. Her ay 12.5 TL ve üç ayda bir de 45 TL ödemeye mecburi olarak devam edeceğim. Geçtim alınan parayı bundan sonrası için belki bir umut dedim yine havada kaldım. Hesap işletim ücretinin senelik olduğunu düşünürken üç ayda bir alındığını da yeni öğrendim. Bankanızdaki bonus kartımın kapatılması için dilekçemi verdim. Kredimi ise ilk fırsatta kapatıp TEB ile olan ilişkimi sonlandıracağım. Tüketicilere tavsiyem. Hesap açılışlarında ya da sözlü olarak verilen beyanlarda söylenenlere azami dikkat göstermeleridir.

  • TEB Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön